Draugiem
Facebook
Youtube
Youtube

Vai piedalīsies Atvērtajās Durvju Dienās
5. un 6. Augustā?

Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Jā, piedalos katru gadu.
Jā, piedalīšos pirmoreiz.
Nē. Vēlos, bet netieku.
Nē. Neinteresē.
Kas tās tādas?
SIA "Kokaudzētava Baltezers" Tālr.: 67996370 E-pasts: baltezers@baltezers.lv

Mūsu filozofija

Skaistākam dārzam . . .

. . . Skaistākai dobei mājas priekšā . . .

. . . skaistākam parkam . . .

. . . skaistākai  mūsu apkārtējai videi.

Domājot par cilvēkiem, kas vēlas veidot savu ikdienu skaistāku, tiek audzēti stādi. Tas ir tas mazumiņš, ko mēs varam dot.

Uzaust rīts un saule apspīd stādiņus, arī tos jaunos, vēl svešiniekus. Gadiem ritot, tie tiek vēroti, un pārbaudes izturējuši, tiek pavairoti. Jebkuram dārzu entuziastam, vai tas ir profesionālis, vai tikai iesācējs, katru gadu tiek piedāvāts kaut kas jauns, ar ko papildināt jau esošos stādījumus, vai iekļaut pilnīgi jaunās dārza kompozīcijās.

Varis Kazaks ar lielu aizrautību, un rūpīgu atlasi, meklē tos skaistākos, izturīgākos, tos, kuros ir kas īpašs. Lai dārznieki, ainavu arhitekti un citi dārzu mākslinieki, kā arī piemājas dārziņu īpašnieki, varētu plānot, projektēt dažādas kompozīcijas. Lai viņu plāniem būtu atbilstošs materiāls, ar bagātīgu krāsu gammu, dažādām vainagu formām,  interesantām noskaņām apveltītiem augiem, un galvenais Latvijas klimatam piemēroti  augi.

Skaistums, vai tas ir dārzā, vai kādā citā mākslā, ir tā īpašība, pēc kuras mūsu sirdis tiecas visvairāk. Radot skaistas, harmoniskas lietas cilvēki kļūst labestīgāki, sirsnīgāki, vairāk atvērti mīlestībai.

Rūpējoties par augiem, par savu apkārtējo vidi, mēs ne tikai veidojam krāšņu savu Latviju, bet gūstam milzīgu prieku, ko sniedz augi, darbs, mīlestība.

”Kokaudzētava Baltezers” strādā, lai Jūsu dārzi kļūtu arvien krāšņāki.

. . . Skaistākam dārzam.

   
 
Izstrādātājs: MediaWEB