Draugiem
Facebook
Youtube
Youtube

Vai piedalīsies Atvērtajās Durvju Dienās
5. un 6. Augustā?

Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Jā, piedalos katru gadu.
Jā, piedalīšos pirmoreiz.
Nē. Vēlos, bet netieku.
Nē. Neinteresē.
Kas tās tādas?
SIA "Kokaudzētava Baltezers" Tālr.: 67996370 E-pasts: baltezers@baltezers.lv

Re:Greener

UZMANĪBU!

Veseli augi neslimo!
Nepareizi samēsloti augi slimo un mirst!
Pirms domā nozāģēt, pamēģini izārstēt!

Lietot ar lejkannu vai smidzinātāju.
Viena deva ir 2 grami uz 10 litriem ūdens.
50 gramu = 250 litru dzīvības!


Cena Baltezerā: € 15.00

RE:GREENER ir dabīgs humīnvielu komplekss, kura pamatā ir Fulvītskābes un Humīnskābes.

RE:GREENER uzlabo gan augu produktivitāti, gan arī ražas kvalitāti, palielina sēklu dīgtspēju, mazina stresu, ko augiem rada pesticīdi, sals vai sausums.

100% šķīstoša viela! Ērta pielietošana mazās devās. To var lietot gan ar laistīšanas, gan izsmidzināšanas metodi.

RE:GREENER sastāvā ietilpst mikroelementi kaletu formā.

Pamatā sastāvu veido Fulvītskābe, kas ir viena no pasaules dzīvības veidošanas pamatiem! Diemžēl pateicoties intensīvajai lauksaimniecībai, kas jau pamatos ir pārkāpusi dabas atveseļošanās un atražošanās principus, pielietojot ķīmiskos minerālmēslus un nedodot zemei reģenerēties, humīnvielas tai skaitā arī fulvītskābes ir iznīcinātas. Augsne ir noplicināta! Tā vairs nespēj nodrošināt veselīgu vidi baktērijām, kuru trūkumu mēs redzam skatoties uz bieži slimojošajiem augiem, kas nesaņemot pilnvērtīgu uzturu, tiek novājināts.

Šeit vietā būtu salīdzinājums tam, ka mākslīgie minerālmēsli mūsu zemei ir tas pats, kas ķīmiskie preparāti mums pašiem! Ne viens ne otrs neatrisina ilgtermiņā problēmu, bet gan nodara tiešu ļaunumu kā mūsu organismam, tā arī augsnei.

Ar minerālmēsliem un dažādiem augu aizsardzības līdzekļiem mēs cenšamies novērst radušās sekas, bet aizmirstam cīnieties ar cēloņiem!

Fulvītskābes tās mazo molekulāro izmēru dēļ spēj viegli izšķīdināt un piesaistīt minerālvielas un citus uzturvielu elementus. Šīs barības vielas, ko Fulvītskābe ir saistījusi, ir ideālā dabiskā formā, kas mijiedarbojas ar augu šūnām un tās vieglāk absorbē. Tas ir tik spēcīgs, ka viena skābes molekula spēj piesaistīt vairāk kā 70 minerālvielu un mikroelementu.

Veselīga augsne+vesels augs=Veselīgs dārzs, kas dod veselīgu uzturu mums pašiem
Minerālvielas ir vajadzīgas, jo tā ir augu barība, bet mēslosim mūsu augus saprātīgi, jo arī viņi ir pelnījuši sabalansētu uzturu!

Kā tas iedarbojas:

RE:GREENER veido saites ar augsnē sastopamajiem elementiem kā kalcijs, magnijs, alumīnijs un dzelzs, utt. un palīdzot augiem tos uzņemt vieglāk uzņemt. Produkts uzlabo augsnes fizikālās īpašības, palīdzot pretoties augsnes erozijai, saglabājot tajā vairāk skābekļa un mitrumu, kā arī radot labvēlīgu vidi mikrofloras attīstībai.

Svarīgi zināt, ka RE:GREENER nav mēslojums, bet tā darbojas kā dabīga transportviela, kas nodrošina augu un augsnes vielmaiņas procesus un augsnē atrodamos mikroelementus nogādā augos molekulārajā līmenī!

NB Nepārsniegt ieteicamās devas, jo 10 kārtīga koncentrācija darbojas kā inkubējošs līdzeklis, kas iemidzina. RE:GREENER ieteicams lietot ar šķīdumu, kura pH līmenis nav zemāks par 4,5.


Veselīgs augs garantē ražas pieaugumu!
Lietojot pie stādīšanas, augs viegli adaptējas jaunajā vidē!
Rūpējieties par augu saknēm!


www.regreener.com
T. 29464673, 26007788


   
 
Izstrādātājs: MediaWEB