Draugiem
Facebook
Youtube
Youtube

Vai piedalīsies Atvērtajās Durvju Dienās
5. un 6. Augustā?

Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Jā, piedalos katru gadu.
Jā, piedalīšos pirmoreiz.
Nē. Vēlos, bet netieku.
Nē. Neinteresē.
Kas tās tādas?
SIA "Kokaudzētava Baltezers" Tālr.: 67996370 Fakss: 67904842 E-pasts: baltezers@baltezers.lv

Zemeņu stādi

Fleurette - Dārza zemene
Pavairotājs: FLEVOPLANT
 (Nīderlande, frigo stāds)
Piegādātājs: LT DIZAINS IK (skat. kontaktinformāciju)

  • Ļoti agra
  • Ātraudzīga un produktīva
  • Lieliska ogu kvalitāte un laba garša
  • Labi uzglabājas
  • Izturīga pret puvi

Cena BALTEZERĀ: € 1.30 AKCIJAS CENA: 0.95
(1L konteinerā) - stādi ierobežotā daudzumā

Šobrīd Zemeņu stādi nav pārdošanā!!

Šķirne

Fleurette ir agra un augstražīga šķirne selekcionēta Goossens Flevoplant. Fleurette ir 7 dienas agrāka par Elsantu. To var veiksmīgi steidzināt izmantojot dubulto piesegšanu. Fleurette sevī apvieno agrīnumu, augstu produktivitāti un lielisku kvalitāti.

Audzēšana

Fleurette ir ātraudzīga un veido stingru, kompaktu augu. Augsnei jābūt auglīgai un audzēšanas vietā nedrīkst veidoties ūdens peļķes. Šķirne ir piemērota gan audzēšanai atklātā laukā, gan siltumnīcā. Ja šķirne tiek audzēta substrātā vai vieglā, auglīgā augsnē, jāpatur prātā šķirnes spēja strauji augt.

Stādīšanas attālumi starp augiem 25-30cm, starp rindām 70-80cm. Uzmanību – neiestādiet pārāk dziļi!

Šķirnei ir salīdzinoši gari ziedneši un ziedkopas daļēji atrodas zem lapām. Fleurette ir ļoti kvalitatīvi ziedputekšņi (raksturīga ļoti laba apputeksnēšanās) un ziedi atveras tikai tad, kad ziedkopas kāts ir izaudzis pietiekamā garumā.

Šķirne veido daudzus ziedu čemurus (ziedkopas), tā rezultātā pagarinās ziedēšanas periods, kas nodrosina augstu produktivitāti. Ogas ir spilgtā krāsā un stingras, tāpēc tās ir iespējams (siltumnīcās) novākt ar garākā laika periodā, kā piemēram Sonata.

Fleurette ir mazāk ieņēmīga pret ogu puvi un pelējumu.

Raža

Fleurettes ogas ir ļoti līdzīgas Elsantai. Fleurette ir piemērota gan tiešai pārdošanai, gan tirdzniecībai veikalu tīklā. Ogas ir oranžīgi- sarkanas, spīdīgas (gludas), koniskas formas. Glabāšanas laikā ogas nepaliek tumšākas, un saglabā svaigu izskatu. Ogas ir stingrākas, miza ir cietāka un mazāk ievainojama, kā Elsantai un Sonatai. Piemērotas tirdzniecībai veikalu tīklā, jo labi uzglabājas.

Ogu garša - nav izteikti saldas vai skābas, bet ar sabalansētu, svaigi-skābenu garšu, kas piemērota plašam audzētāju un pircēju lokam. Ogas ir viegli novācamas, piemērotas auga uzbūves dēļ. Ogu izmērs ir līdzīgs kā šķirnei Sonata, un nedaudz lielāks kā šķirnei Elsanta.

Piegādātājs:

LT DIZAINS IK
Andris Tukris

Tālr. 26179432
e-pasts: andris.tukris@seklas.lv

 

   
 
Izstrādātājs: MediaWEB