Draugiem
Facebook
Youtube
Youtube

Vai piedalīsies Atvērtajās Durvju Dienās
5. un 6. Augustā?

Lai uzzinātu vairāk, spied šeit.

Jā, piedalos katru gadu.
Jā, piedalīšos pirmoreiz.
Nē. Vēlos, bet netieku.
Nē. Neinteresē.
Kas tās tādas?
SIA "Kokaudzētava Baltezers" Tālr.: 67996370 E-pasts: baltezers@baltezers.lv

Kokaudzētava

„Kokaudzētava Baltezers” ļoti plašā sortimentā pavairo un audzē skuju kokus - tūjas, dzīvžoga materiālu, kadiķus, pacipreses, īves, patūjas, mikrobiotas, priežu un egļu zemās formas. Kā arī audzē baltegles, sudrabegles, Kanādas egles un Serbijas egles dārziem un Ziemassvētku laikam. Pieejams ir ļoti plašs klāsts ar dekoratīvajiem stādiem (dekoratīvie stādi).

Uzņēmumā visplašāko sortimenta daļu sastāda dekoratīvo krūmu klāsts – abēlijas, bārbeles, bukši, dekoratīvie ķirši, krūmcidonijas, grimoņi, lazdas, klintenes, parūkkoki, zalktenes, deicijas, diervillas, segliņi, forsītijas, irbulenes, hortenzijas, asinszāles, kērijas, kolkvīcijas, ligustri, sausserži, filadelfi (jeb neīstie jasmīni), fizokarpi, klinšrozītes (jeb čužas), plūškoki, spirejas, stefanandras, sniegogas, ceriņi, irbenes un veigēlas.

Kokaudzētavā audzē un pavairo arī vīteņaugus –aktinīdijas, mežvīnus un sausseržus. Atragēnas, vīnkoki un mežvīteņi tiek piedāvāti tirdzniecībā sadarbojoties ar vietējiem stādu audzētājiem. Pavairojam arī zemsedzes augus – pahisandras, kapmirtes, goltjēras un klintenes.

Ļoti lepojamies ar pašu izaudzētajiem, Latvijas klimatiskajiem apstākļiem piemērotiem dažādu šķirņu rododendru stādiem. Pavairojam arī viršaugus – ērikas, sārtenes, vistenes un parastoviršu šķirnes.

Pēdējos gados ir cēlies pieprasījums pēc Kanādas augsto zileņu jeb krūmmelleņu un  lielaugļu dzērveņu stādiem.

Tā kā mums ir mātesaugu kolekcijas materiāls, tad pēc pieprasījuma, vienojoties, veicam jaunstādu audzēšanu arī pēc pasūtījuma.

Lai nodrošinātu dārzniekiem visu nepieciešamo materiālu ierīkošanai vienkopus, tirdzniecības laukumā, sadarbojoties ar vietējiem audzētājiem, sezonas laikā piedāvājam viengadīgo puķu un balkona puķu stādus, rozes un ziemcietes.

Atsevišķa grupa tirdzniecībā ir – potējumi, kas var būt arī augststumbrā (kārkli, dekoratīvās ābeles, aronijas, karagānas, korintes, kļavas, pīlādži, vilkābeles, virši u.c.), kurus piedāvājam, sadarbojoties ar vietējiem audzētājiem, kā arī, lai nodrošinātu trūkstošo sortimentu un pieejamas cenas - importējot no Polijas.

Papildus augiem tirdzniecībā piedāvājam arī kūdras substrātus, priežu mizas mulčas materiālu un mēslošanas līdzekļus kā arī lielu pircēju atzinību ir ieguvušas mūsu Dāvanu kartes.

   
 
Izstrādātājs: MediaWEB